Prawie wszystkie dziewczyny i kobiety, chcą mieć piękne, szczupłe nogi.
Niektóre ze względu na zdrowie, natomiast inne by ładnie się prezentować lub móc zakładać wszystko co się im spodoba. Dlatego szukają inspiracji, aby osiągnąć zamierzony cel.

Sposobów na odchudzanie nóg jest wiele, ale zacząć należy od wybrania odpowiedniej diety i zrobienia badań. Gdy już wszystko mamy, można rozpocząć szukanie metody, która będzie najlepsza dla nas.

Często wybierane sposoby na odchudzanie nóg

1. Najprościej zacząć spacerować lub biegać-do tego trzeba kupić odpowiednie wygodne buty, aby nie było odparzeń ani kontuzji.

2. W Miejskich Centrach Kultury-organizowane są zajęcia z zumby, tańca towarzyskiego, warto się na takie zajęcia zapisać, ćwiczenia z innymi ludźmi, bardziej motywują, więc jest większe prawdopodobieństwo, że nie zrezygnujemy po jednym razie.

3. Kręcenie hula hop, pozytywnie wpływa na cały organizm, chudną nie tylko nogi, ale również brzuch, ramiona.

4. Gra np. w piłkę nożną, modelowanie i spędzanie czas ze znajomymi.

5. Ćwiczenia w domu lub siłowni, często wybierana metoda.

6. Zapisanie się na basen.

7. Masaże-przyjemne z korzystnym wpływem na ciało.

8. Skakanie na skakance-spalanie wielu kalorii i rewelacyjny sposób na wymodelowanie nóg.

9. Jazda na rowerze lub rolkach.

Jakie wykonywać ćwiczenia-przykłady.

  • przysiady
  • podnoszenie nóg
  • spinanie łydek
  • pajacyki
  • wymachy nogą
  • bieg w miejscu zmieniając tempo

Dużo więcej ćwiczeń można poszukać w książkach, gazetach, magazynach. Bardzo łatwo takie znaleźć, jest interesujący wybór na rynku. Jeżeli ktoś nie chce kupować, to może skorzystać z porad blogerek i internetowych trenerów. Dodają oni swoje propozycje na Facebooku oraz strony internetowe.

Wybierając siłownię, mamy do dyspozycji trenera, on podpowiada od czego zacząć. Ważne również, aby sprawdzić opinie placówek i wybrać z najlepszą opinią.

Piękne szczupłe nogi

Szczupłe, ładne nogi, to marzenie wielu kobiet, niezależnie od wieku. Warto o nie zadbać, nie tylko ze względu na prezencję, ale również zdrowie. Osoba która ma siedzący tryb pracy, tym bardziej powinna zmobilizować się do spacerów czy biegu. Brak ruchu, jest bardzo niebezpieczny i prowadzi do wielu chorób np. żylaków.

Powodów, aby zacząć trenować jest wiele. Nie potrzeba lepszej motywacji niż: dbanie o własne zdrowie, świetna sylwetka, dobra kondycja i utrzymanie młodego wyglądu jak najdłużej. Wystarczy wybrać najlepszy dla siebie program i zacząć działać. Oczywiście nie częściej niż co drugi dzień w tygodniu, aby nie było kontuzji ani zakwasów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here