Polacy stają się coraz większymi smakoszami kawy i piją jej znacznie więcej niż jeszcze kilka lat temu. Sięgają po nią nie tylko rano, ale także kilkukrotnie podczas dnia. Kawa poprawia nastrój i dodaje energii.

Jednorazowe kubki do kawy

Kubki jednorazowe to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie zarówno dla klientów, jak i dla lokali gastronomicznych. Możliwość zamówienia kawy na wynos to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które ciągle się spieszą, jest ich coraz więcej. Kubek kawy na wynos dostępny jest nie tylko w kawiarniach, ale także w sklepach spożywczych, bibliotekach, szpitalach, na stacjach benzynowych i w wielu innych miejscach.

Ze względu na zmiany klimatyczne i rosnącą świadomość ekologiczną, kubki papierowe wyparły dominujące do niedawna kubki plastikowe. Poza tym, że są biodegradowalne, mają jeszcze wiele innych zalet. Papier jako surowiec naturalny nie wchodzi w reakcje z żywnością i jest całkowicie bezpieczny dla konsumentów. Kubki papierowe na kawę i inne napoje nie zmieniają ich smaku i aromatu. Doskonale nadają się nie tylko na napoje zimne, ale także gorące. Specjalna struktura tektury sprawia, że wysoka temperatura kawy nie przenika ścianek kubka. Dopasowane wieczka zabezpieczają kawę przed rozlaniem.

Kubki jednorazowe a marketing

Kubek jednorazowy do kawy to doskonały sposób na promowanie własnej marki. Takie możliwości dostrzegło wiele firm (bez względu na wielkość), dlatego serwują swoją kawę w jednorazowych kubkach personalizowanych. Takie kubki pozwalają skutecznie wyróżnić się na tle konkurencji.

Na kubkach personalizowanych można umieścić chwytliwe hasło reklamowe, logo firmy, ciekawą grafikę, to zawsze zwróci uwagę konsumentów i chętnie wrócą do miejsca, które oferuje dobrą i aromatyczną kawę na wynos.

Hurtownie naczyń jednorazowych oferują kubki papierowe w wielu wersjach, różnią się nie tylko rozmiarami oraz przykrywkami, ale także kolorami i wzorami. Większość hurtowni oferuje możliwość nadania kubkom indywidualnego designu. Takie kubki droższe są tylko o kilka groszy za sztukę, ale korzyści marketingowe są znacznie większe. Zamawiając spersonalizowane kubki do kawy na wynos, można skorzystać z własnego projektu lub zlecić jego wykonanie profesjonalnym grafikom hurtowni lub drukarni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here